ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

 • Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».

  Строки повернення і обміну:
  Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

  Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.


  Умови повернення для товарів належної якості:
  У відповідності зі ст. 9 "Закону про захист прав споживача" України Покупець може: "обміняти або повернути куплений товар протягом перших 14 днів після покупки, якщо товар не підходить за формою, габаритами, фасоном, кольором або з інших причин не може бути використаний за призначенням, за умови, що товар не був у споживанні, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, збережені всі аксесуари, документація, що входять в комплектацію товару, і не порушена їх упаковка".

  Повернення або обмін товару можливий за таких умов: З моменту придбання товару пройшло не більше 14 (чотирнадцяти) днів, не рахуючи дня купівлі; Товар не був у використанні, тобто є новим (товар в ідеальному стані, не був у вживанні); Збережено товарний вигляд і споживчі якості товару; Збережена оригінальна упаковка, пломби, ярлики.


  Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.