Новини про ринок електромобілів та зарядну інфраструктуру

Власна зарядна станція - яку обрати?


Незалежно від того, подорожуєте ви на електромобілі тільки містом або рушаєте у пошуках великих пригод, вам необхіден якісний зарядний пристрій.


Вибір зарядної станції – серйозне рішення, від правильності якого згодом будуть залежати комфорт та безпека експлуатації пристрою, швидкість зарядки вашого автомобіля, стійкість роботи мережі (домашньої або корпоративної).

У порівнянні з зарядками, які ви бачите на спеціальних паркінгах та заправках, домашні відрізняються ціною, розміром та функціоналом.
Такі пристрої для зарядки є більш надійною альтернативою заряджанню вашого авто від мережі 220В за допомогою кабелю, що йде в комплекті з електрокаром. Крім того, це більш безпечний спосіб зарядки, він забезпечує безперебійність та високу швидкість заряджання.
Єдиного для всіх виробників стандарту збірки та проектування досі не існує. Устаткування відрізняється і способом установки, і типом роз'єму, і потужністю та силою струму.
Актуальним стає питання: яку модель обрати? Щоб відповісти на нього, треба визначитися з основними критеріями майбутньої експлуатації обраній зарядної станції. Це, перш за все:
◼ Планована потужність та тривалість зарядки електромобіля;
◼ Модель електромобіля або електромобілів, які будуть на ній заряджатися;
◼ Яка електролінія підходить до місця установки станції.

Отримати відповіді на ваші питання та допомогти обрати зарядний пристрій під будь-які потреби допоможуть наші менеджери.

Звертайтеся за консультацією по телефону, електронній пошті або заходьте безпосередньо до нас в офіс.


Зарядна інфраструктура