Новини про ринок електромобілів та зарядну інфраструктуру

FLASH HUB: найпотужніший в Україні хаб для електромобілів

FLASH HUB на АЗК WOG біля с. Глибочиця офіційно відкрито (тестовий період завершено)

FLASH HUB, який зʼявився восени 2023 року — це перший в Україні потужний хаб у форматі спліт-системи, як Supercharger, що став втіленням сучасних технологій та ще одним кроком на шляху до ефективності та сталої майбутньої електромобільної інфраструктури.

Розташування

Зручна локація на території АЗК WOG біля селища Глибочиця, поруч з одним із найбільших McDonald’s в Україні робить FLASH ХАБ ідеальним місцем для зарядки вашого електромобіля. Тут ви зможете не лише зарядити свій автомобіль, а й скористатися іншими послугами та розвагами. На території АЗК можна замовити улюблену страву з меню WOG CAFE або обрати щось у закладі партнера, всередині АЗК є 3 ресторани – il Molino, Сушия та Shawarma Point, майже 100 посадкових місць у двох фудхолах та величезна тераса, а також дитячий ігровий куточок від Bob Snail. Поруч з хабом розташований McDonald’s, який відкрився в липні 2023, що ще більше розширює вибір для гостей.

Локація виконує одночасно низку функцій: під час заряджання авто тут можна як швидко перекусити, так і з комфортом поснідати, пообідати чи повечеряти, а також зарядити гаджети (в залі розташовані дротові та бездротові зарядки), попрацювати чи відповісти на терміновий мейл під час зупинки.
В теплу пору року гості зможуть відпочити на вулиці на комфортній терасі, яка має понад 60 посадкових місць.

Інфраструктура майбутнього: технічні особливості FLASH HUB

Що відрізняє FLASH HUB від інших зарядних станцій? По-перше, цей хаб є одним із найпотужніших в Україні за загальною потужністю коннекторів та одним із найбільших в Східній Європі. Це означає, що електромобілі будуть заряджатися швидко та ефективно.

Хаб обладнаний 14 паркомісцями для заряджання електромобілів, має 10 зарядних станцій з 14 найпоширенішими в Україні конекторами, а саме: 8 швидкісних (DC) та 6 стандартних (AC). FLASH HUB оснащений конекторами GB/T, CCS2, CHAdeMO, Type1 та Type2, що робить його універсальним і готовим до одночасного обслуговування різних моделей електромобілів.

Одна з основних переваг FLASH HUB — безперервне та ефективне заряджання електричних автомобілів за допомогою балансування потужності, що забезпечує оптимальний процес зарядки, допомагає уникнути різких змін навантаження на мережу та розподілити його ефективно між зарядними станціями.

Більше, ніж місце для зарядки авто

Особливість хабу полягає не лише в його технічних характеристиках. Він привертає увагу своєю естетикою та інноваційним підходом. FLASH HUB є справжнім інстапоінтом та нагадує локацію майбутнього, де кожна деталь ретельно продумана.

Доступність у користуванні

Всі станції працюють через веб-сервіс FLASH, який не потребує завантаження мобільного застосунку та обов'язкової реєстрації.

Ми відкрили FLASH HUB, щоб зробити вашу подорож на електромобілі більш зручною та доступною. Зробіть зупинку для зарядки на FLASH HUB та насолоджуйтеся електромобільною інфраструктурою в Україні, яка розвивається з кожним днем!
Події Зарядна інфраструктура