Новини про ринок електромобілів та зарядну інфраструктуру

FLASH на міжнародній виставці SEF&CISOLAR 2020


Компанія FLASH на міжнародній виставці сонячної енергетики Центральної та Східної Європи SEF&CISOLAR 2020.


20-22 жовтня 2020 р. відбулася головна бізнес-подія у сфері сонячної енергетики - міжнародна виставка та конференція Центральної та Східної Європи SEF&CISOLAR 2020. Серед експонентів – EPC компанії, виробники сучасних модулів та інверторів, дистриб’ютори устаткування.  

Компанія FLASH виступила ексклюзивним учасником від представників «зеленого» транспорту та представила експозицію зарядних станцій для електромобілів для дому та бізнесу європейського бренду EO Charging (Великобританія) та зарядку для Tesla власного виробництва.

Біля стенду FLASH утворилася чудова нетворкінг-зона, де відвідувачі мали можливість ознайомитися з новітніми рішеннями для зарядки електромобілів від FLASH. Найбільший інтерес викликали компактні станції для зарядки електромобілів EO Mini для паркувальних місць власного використання, а також EO Genius - універсальні станції для комерційної зарядки.
Серед учасників та відвідувачів виставки були представники українського бізнесу, співробітники муніципалітетів і приватні особи. Інтерес в Україні до електромобілів досить високий, високими є і перспективи розвитку на вітчизняному ринку.
А це означає, що в Україні формується попит і на зарядні станції для зарядки електромобілів.

Стенд FLASH на виставці перетворився у своєрідний майданчик для обговорення ініціатив з розвитку та інвестування в зарядну інфраструктуру для «зеленого» транспорту, обміну досвідом і технологіями, налагодження ділових зв’язків та міркування щодо можливостей партнерства.


Компанія FLASH знаходиться в стадії переговорів з декількома потенційними партнерами, і ми сподіваємося, що зарядна інфраструктура України буде й надалі розвиватися динамічними темпами. Адже саме виробники та дистриб’ютори станцій для електромобілів повинні першими забезпечити комфорт для потенційних водіїв екологічного транспорту.

Більш детальна інформація про зарядні пристрої для електромобілів від FLASH розміщена на сторінці Каталог, також отримати інформацію Ви можете у наших менеджерів по телефону, електронній пошті або звернувшись безпосередньо до нас в офіс.

Події Зарядна інфраструктура